bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 25 maja 2023
  • wyświetleń: 7609

[WIDEO] Kolizja zakończona niebezpiecznym dachowaniem

Do zdarzenia w Mizerowie doszło w niedzielę, 21 maja około godziny 16.50 w Mizerowie (pow. pszczyński). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem VW Golf (41-letnia mieszkanka Jastrzębia Zdroju) wyjeżdżając z ulicy Lipki, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierującemu samochodem marki Dacia, który poruszał się od Pszczyny ulicą Wodzisławska w kierunku DK-81. W efekcie doszło do uderzenia w pojazd, który dachował. Kierujący samochodem Dacia został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.Dachowanie w Mizerowie - 21.05.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika; Facebook / Ratownictwo Powiat Pszczyński


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.