bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 28 maja 2023
  • wyświetleń: 9338

[WIDEO] Częsty ale bardzo kosztowny błąd na drodze

Pozostając w temacie przejść dla pieszych mamy dla Was kolejne nagranie z lokalnych dróg, które w ostatnim czasie trafiło na naszą skrzynkę. To co zrobił kierowca białego auta dostawczego to bardzo ryzykowany manewr. Wprawdzie zdążył przed pieszą, ale z pewnością nie miał dostatecznej widoczności na to, czy z prawej strony na jezdnię nie wkracza np. niskie dziecko.Przy tej okazji poniżej podrzucamy także link do omówienia tematu przejść dla pieszych oddzielonych tzw. azylem. Kierowca przed autorem nagrania wcale nie miał obowiązku zatrzymać się i oczekiwać na ustąpienie pierwszeństwa pieszej, która była jeszcze po przeciwnej stronie. Mógł swobodnie i bezpiecznie dojechać do ronda. Szczegóły tutaj.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

jb / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.