bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 23 czerwca 2017
  • wyświetleń: 7102

Drogowcy odkryli potok, który płynie pod ulicą Stojałowskiego.

Trwają intensywne prace przy przebudowie ulicy Stojałowskiego. Drogowcy wyburzyli już część betonowych elementów przykrycia potoku Niwka. Bielszczanie, choć zza płotu, mogą po kilkudziesięciu latach zobaczyć ciek, nad którym każdego dnia przejeżdżają tysiące samochodów.Autor filmu: bielsko.info

19 czerwca drogowcy zamknęli kilkusetmetrowy odcinek jednej z najważniejszych ulic w Bielsku-Białej. Rozpoczęła się rozbudowa ulicy Stojałowskiego, która potrwa do końca roku. Były obawy, że zamknięcie ulicy łączącej Bielsko z Białą spowoduje paraliż miasta. Na szczęście obyło się - przynajmniej na razie - bez większych korków.

Zamknięcie ulicy związane jest z realizacją zadania pn. "Rozbudowa ul. Stojałowskiego w Bielsku-Białej wraz z przebudową mostu na potoku Niwka oraz mostu na rzece Biała". Z uwagi na konieczność wymiany elementów przykrycia potoku, roboty mostowe muszą być wykonywane przy całkowitym zamknięciu ruchu dla pojazdów.

Przewidywany czas realizacji całości inwestycji wynosi 6 miesięcy, natomiast zamknięcie ulicy Stojałowskiego zaplanowane jest na 3-4 miesiące.Ruch pojazdów w związku z zamknięciem ul. Stojałowskiego odbywać się będzie zgodnie z wyznaczonymi objazdami.

Drogowcy odkryli potok, który płynie pod ulicą Stojałowskiego · fot. bielsko.info, Rafał


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.