bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 21 kwietnia 2024
  • 22 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 14352

[FOTO] Dachowanie na DK-81 w Pawłowicach. Strażacy i policjanci przeszukiwali las

W niedzielę, 21 kwietnia około godziny 19.20 na DK-81 w Pawłowicach doszło do zdarzenia drogowego. Dachował samochód osobowy. Na czas trwania czynności służb ratunkowych, jezdnia w stronę Żor była całkowicie zablokowana.

Zdarzenie drogowe na DK-81 w Pawłowicach - 21.04.2024 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Do zdarzenia doszło około godziny 19.20 na jezdni w stronę Żor. Kierujący samochodem osobowym wypadł z drogi, wpadł do rowu i dachował. Z relacji świadków wynika, że kierowca był poza pojazdem, leżał na jezdni. Wypadł z dachującego auta lub bardzo krótko po zdarzeniu, będąc w szoku wyszedł z auta i w ten sposób znalazł się na drodze. Mężczyzna był poważnie ranny.

Pojawiła się informacja, że podróżował wraz z pasażerem, którego w aucie nie było. W związku z tą informacją służby ratunkowe podjęły natychmiastową decyzję o podniesieniu wraku. Było podejrzenie, że pasażer może znajdować się pod pojazdem. Przeszukano także pobliskie zarośla w poszukiwaniu domniemanego pasażera. W toku późniejszych czynności ustalono, że kierowca jechał sam.

Poszkodowany trafił do szpitala. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności zdarzenia.

pj, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.