bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 9 czerwca 2024
  • wyświetleń: 14079

[FOTO, WIDEO] Solidna kraksa koło Zamku Sułkowskich. Wystarczyła chwila nieuwagi i problem gotowy

W sobotę, 8 czerwca przed godziną 21.00 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu koło Zamku Sułkowskich w Bielsku-Białej, doszło do zderzenia samochodu terenowego z motocyklem. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.Moment zderzenia widać na nagraniu nadesłanym przez świadka. Nie ma jakiejkolwiek wątpliwości co do winy - kierowca Suzuki podczas manewru skrętu w lewo, wymusił pierwszeństwo na kierującym motocyklem. W wyniku zderzenia 21-letni motocyklista przewrócił się na jezdnię. Młody mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala, skąd po badaniach mógł wrócić do domu.

Zdjęcie WhatsApp 2024 06 08 o 21.04.28 241e5e24
fot. nadesłane przez czytelnika


Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego, bowiem na samym początku nie było wiadomo jak poważne obrażenia odniósł motocyklista. Jak wspomnieliśmy wyżej - nic groźnego mu się nie stało i cała sprawa zakończyła się na mandacie karnym. Zdarzenie spowodowało dość poważne utrudnienia w ruchu na tym newralgicznym dla miasta skrzyżowaniu (Zamkowa / Wzgórze / 3 Maja).

Zdjęcie WhatsApp 2024 06 08 o 21.04.29 2cd6ef14
fot. nadesłane przez czytelnika


Zdjęcie WhatsApp 2024 06 08 o 21.04.29 555ca514
fot. nadesłane przez czytelnika


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.