bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 23 lipca 2017
  • wyświetleń: 6638

Nocna niespodzianka na poboczu

ReklamaAutor filmu: Bielskie Drogi

W dniu wczorajszym, w godzinach 12:30 – 22:30, wystąpiła przerwa w funkcjonowaniu portalu Bielskie Drogi. Postanowiliśmy wybrać się na zlot Master Truck, do Nowej Polskiej Wsi koło Opola. Niestety nikt nie przewidział, że ilość odwiedzających imprezę, unieruchomi okoliczne nadajniki telefonii komórkowej, które nie wytrzymały ilości jednocześnie zalogowanych telefonów. Tym samym straciliśmy dostęp do strony. Dziękujemy za wszystkie wiadomości. Ominęło nas kilka zdarzeń drogowych, ale pewnych spraw nie przeskoczymy - za utrudnienia przepraszamy ;)

Poniżej nagranie z trasy powrotnej w okolicach Strzelc Opolskich na A4. Wielokrotnie wspominaliśmy, o prawidłowym oznakowaniu samochodów podczas awarii. Jak widać na załączonym nagraniu, niektórzy mają pewne prośby i apele, głęboko w dolnej części pleców. Kierowcę Skody Octavii na bielskich tablicach rejestracyjnych serdecznie pozdrawiamy. Podniósł adminowi ciśnienie bardziej niż dobry napój energetyczny, a pasażer jak słychać nie do końca wiedział co się w ogóle wydarzyło.

Pasażerowie zdefektowanej Skody, stali za samochodem zasłaniając światła odblaskowe i w najlepsze popalali sobie papieroski. Brak trójkąta, świateł awaryjnych i jakichkolwiek odblasków. Szczyt głupoty…

Informacyjnie sytuacja została natychmiast zgłoszona pod numer alarmowy.

Nocna niespodzianka na poboczu


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.