Wideo
- 9 maja 2026
- wyświetleń: 1821
[WIDEO] Wyższy poziom głupoty
Co zrobi normalny kierowca, gdy pomyli zjazdy na drodze ekspresowej? Pojedzie dalej i zawróci na najbliższym zjeździe. Co zrobi głupek? Wyłączy światła i pojedzie pod prąd... Sytuacja z węzła Hałcnów w Bielsku-Białej, gdzie tego typu sytuacje zdarzają się dość często.
Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.
ZOBACZ TAKŻE
[WIDEO] Na rondzie skręć w lewo
[WIDEO] Spotkało się dwóch mistrzów kierownicy
Gorący tematChciał się popisać, a zrobił się z siebie pośmiewisko. 6000zł mandatu i 58 punktów karnych
Gorący temat[WIDEO] Tego to by się nikt nie spodziewał
[WIDEO] I po co ten pośpiech? Pomysły niektórych kierowców mocno zaskakują
Gorący temat[FOTO] Skończyło się pajacowanie. Drogowy bandyta wpadł "jak śliwka w kompot"
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









