bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 12 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 23796

[ZDJĘCIA i WIDEO] Road rage w bielskiej Wapienicy

Dziś, w bielskiej Wapienicy, agresywny kierowca doprowadził do kolizji z dwoma samochodami. Później wdał się w awanturę ze świadkami i uczestnikami zdarzenia, próbując ich rozjechać. W momencie, gdy zaatakował kobietę szklaną butelką, doszło do bijatyki pomiędzy stronami konfliktu. Całe zdarzenie zakończyło się interwencją policji.

ReklamaAutor filmu: Bielskie Drogi

Z informacji, jakie uzyskał portal Bielskie Drogi, wynika, że kierowca Skody Felicii jechał zygzakiem po drodze S-52. Kobieta, jadąca za nim Fiatem Stilo, postanowiła zaalarmować policję, ponieważ podejrzewała, że znajduje się on pod wpływem alkoholu. Na ulicy Międzyrzeckiej, kierowca Skody uderzył w Volkswagena Passata, po czym zaatakował poszkodowanego kierowcę. Wywiązała się potyczka słowna pomiędzy kierowcą a świadkami. W pewnym momencie, sprawca zdarzenia wsiadł do samochodu i próbował uciekać. Celowo staranował stojącego za nim Fiata Stilo i chciał rozjechać świadków, którzy przyglądali się całej sytuacji z chodnika.

Gdy jeden ze świadków całego zajścia wskoczył do samochodu i zabrał kluczyki od Skody, kierowca wpadł w furię. Zaczął gonić stojącą w pobliżu kobietę i krzyczał, że ją zabije. Sytuacja wyglądała bardzo poważnie, ponieważ mężczyzn trzymał w ręku tzw. tulipana (rozbita szklana butelka po napoju). Jeden ze świadków postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i skutecznie obezwładnił napastnika, który zachowywał się irracjonalnie i agresywnie.

Na miejscu zdarzenia błyskawicznie pojawiły się dwa patrole policji. Starszy mężczyzna, podający się za Roma, wykrzykiwał wulgarne hasła i kierował groźby pod adresem świadków zajścia. Ku zaskoczeniu wszystkich, wynik badania alkomatem, dał wynik negatywny. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Jego samochód wypełniony garnkami i wełnianymi kocami, trafił lawetą na policyjny parking. Policja zajęła się agresorem. Niewykluczone, że za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, mężczyzna może trafić za kratki. Jeśli dojdą do tego oskarżenia wniesione przez pokrzywdzonych, to agresor spędzi dłuższy czas za kratkami.

[ZDJĘCIA i WIDEO] Road rage w bielskiej Wapienicy · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.