bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 7 września 2017
  • wyświetleń: 12082

[WIDEO] Wypadek samochodowy na ul. Leszczyńskiej - 8.04.2017. Sprawca kompletnie pijany.

8 kwietnia na ulicy Leszczyńskiej w Bielsku-Białej, doszło do bardzo groźnego wypadku samochodowego, o którym pisaliśmyAutor filmu: Alina

tutaj.

Kompletnie pijany kierowca Toyoty Yaris, zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z Fiatem Punto. Dwie osoby, w tym kobieta w ciąży, zostały ranne. Sprawcy kompletnie nic się nie stało. Był tak pijany, że w trakcie policyjnych czynności, zasnął w radiowozie. Niedawno na naszą skrzynkę, trafiło nagranie z wideo rejestratora zainstalowanego w Fiacie Punto. Zobaczcie sami jak to wyglądało.

Wypadek samochodowy na ul
fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.