bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 1 października 2017
  • wyświetleń: 5875

[ZDJĘCIA] Wypadek motocyklisty na S-52

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego, doszło około godziny 19:30 na S-52 w rejonie Węzła Harbutowice [DK-81/S-52/DW941].

ReklamaNa jezdni w stronę Cieszyna osobowy Mercedes C-klasa, najechał na tył motocykla BMW GS1200. Kierowca jednośladu trafił do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W chwili odjazdu karetki pogotowia był przytomny.

Droga ekspresowa w stronę granicy na wysokości stacji Orlen, została całkowicie zablokowana na około godzinę. Później przez kolejną godzinę ruch obywał się lewym pasem ruchu w ślimaczym tempie. Kierowcy utknęli w korku, który w szczytowym momencie sięgał Świętoszówki (około 5 kilometrów). Droga została odblokowana około godziny 21:30.

Na pochwałę zasługuje postawa kierowców, którzy utknęli w korku. Wzorowo utworzony korytarz ratunkowy, pozwolił służbom błyskawicznie dotrzeć na miejsce wypadku.

Pomoc merytoryczna - podkom. Rafał Domagała / KPP Cieszyn

Wypadek motocyklisty na S-52 · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.