bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 2 października 2017
  • wyświetleń: 24168

[WIDEO] Telefon ważniejszy niż życie. Potrącenie w Zarzeczu koło ŻywcaKilka dni temu na naszą skrzynkę, trafił bardzo ciekawy film nagrany przez jednego z kierowców w Zarzeczu niedaleko Żywca. Młoda dziewczyna stojąca na poboczu drogi, zapatrzona w telefon komórkowy, weszła prosta pod koła samochodu.

Na szczęście kierowca zdążył w porę odbić w lewo i zatrzymać samochód na krótkim odcinku. Dzięki temu nie doszło do tragedii. Dziewczyna uderzyła w boczne drzwi, stojącego już samochodu. Dopiero wtedy zorientowała się co się dzieje. Na szczęście nic się jej nie stało.

Telefon ważniejszy niż życie


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.