bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 26 października 2017
  • wyświetleń: 9665

[WIDEO] Zmiana organizacji ruchu na Andersa w Bielsku-Białej. Tak to wygląda w praktyce...

Wczoraj pisaliśmy o zmianie organizacji ruchu na al. Andersa w Bielsku-Białej.Nasze wątpliwości budzi fakt braku wysepki i możliwość powstawania sytuacji kolizyjnych.

ReklamaAutor filmu: Marek

Jak widać na filmie, który otrzymaliśmy przed chwilą od czytelnika, nasze wątpliwości nie są bezpodstawne. Nowy układ skrzyżowania jest dla niektórych kierowców zbyt skomplikowany. Nic nie zwalnia kierowców z patrzenia na znaki i tłumaczenie się jeżdżeniem "na pamięć". Nie mniej jednak podtrzymujemy nasze zdanie, że solidna wysepka zapewne ostudziłaby zapędy kierowców, którzy przeoczyli wcześniejszy znak informujący o układzie skrzyżowania.

O szczegółach nowego rozwiązania w rejonie wiaduktu z drogą S-52, pisaliśmy w artykule: http://bielskiedrogi.pl/3154_zdjecia_zmiana_organizacji_ruchu_na_al_andersa_przy_trasie_s52_w_bielskubialej.html

Zmiana organizacji ruchu na Andersa w Bielsku-Białej


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.