bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 1 listopada 2017
  • 2 listopada 2017
  • wyświetleń: 17284

[ZDJĘCIA] Szarża pijanego kierowcy BMW w Mesznej. Sześć osób w tym troje dzieci trafiło do szpitala.

Do poważnego wypadku samochodowego, doszło wczoraj około godziny 23:00 w Mesznej na ulicy Szczyrkowskiej. Zderzyły się trzy samochody osobowe. Sprawca wypadku był kompletnie pijany. Sześć osób w tym troje dzieci, trafiło do szpitala.Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, 55-letni kierujący BMW jadąc ulicą Szczyrkowską w kierunku Bielska-Białej, na skrzyżowaniu z ulicą Szkolną, nieprawidłowo wykonał manewr skrętu w lewo i zderzył się Hondą. W wyniku siły uderzenia, wytrącone z toru jazdy BMW, uderzyło jeszcze w Alfę Romeo. Wynik badania trzeźwości sprawcy wypadku dał wynik 0,82mg/L, czyli ponad półtorej promila.

Sześć osób w tym troje dzieci, trafiło do szpitali. Stan czterech osób jest poważny i wymagają dalszej hospitalizacji. Policjanci z drogówki prowadzą dalsze postępowanie tej sprawie. Skrzyżowanie Szczyrkowskiej ze Szkolną w Mesznej, było zablokowane do godziny 1 w nocy.

W czwartek w sieci ukazało się nagranie momentu wypadku, zarejestrowane kamerą samochodową świadka.

Szarża pijanego kierowcy BMW w Mesznej · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.