bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 13 grudnia 2017
  • wyświetleń: 13161

[WIDEO] Dlaczego jest dużo kolizji na Sarni Stoku?

Spora część kierowców najzwyczajniej w świecie ma problem z rozróżnianiem kolorów na sygnalizatorach, lub lekceważy czerwone światło. Tylko w tym roku z wpisów na Facebooku udało się policzyć, że na tym skrzyżowaniu doszło do 19 zdarzeń drogowych.Autor filmu: Bartek

W wielu przypadkach rozstrzygnięcie winy kończy się przed obliczem Temidy, ponieważ sprawcy kolizji są święcie przekonani, że mieli zielone światło. Dziś również doszło do zdarzenia na tzw. Rondzie Solidarności (które notabene jest zwykłym skrzyżowaniem, a rondem tylko z nazwy).

Znów w grę wchodziło czerwone światło. Pisaliśmy o tym w tym artykule.

Poniżej publikujemy film nakręcony wczoraj przez jednego z kierowców, który idealnie ukazuje do jakich patologii dochodzi na Rondzie Solidarności. Te niebezpieczne sytuacje powodują sami kierujący, którzy nie patrzą na to jaki kolor wskazuje sygnalizator.

Dlaczego jest dużo kolizji na Sarni Stoku


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.