bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 14 grudnia 2017
  • wyświetleń: 12233

[WIDEO] Wypadek samochodowy na Sarnim StokuAutor filmu: Paulina

Wczoraj informowaliśmy o zderzeniu dwóch pojazdów na Sarnim Stoku. Wieczorem dotarł do nas film, który zarejestrował swoją kamerą samochodową świadek zdarzenia. To typowa sytuacja na tym skrzyżowaniu i najpopularniejszy model kolizji. Kierowca jadący ulicą Warszawską od strony dworca PKP i zamierzający skręcić w lewo, ma przed sobą trzy sygnalizatory świetlne. Pierwsze dwa wskazują światło zielone, natomiast trzeci sygnalizator wskazuje światło czerwone i należy się zatrzymać. Warto o tym pamiętać, ponieważ nawet kierowcy jeżdżący tamtędy codziennie, łapią się na tym samym błędzie.

O skutkach tego zdarzenia, pisaliśmy w tym artykule.

Wypadek samochodowy na Sarnim Stoku


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.