bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 20 grudnia 2017
  • wyświetleń: 13288

[WIDEO] Bielskie Drogi & Polskie Drogi - edukujemy!

Niezmiernie nam miło, gdy otrzymujemy od Was wiadomości, w których doceniacie to co robimy.Autor filmu: Maksymilian

Kilka dni temu otrzymaliśmy taką wiadomość:

"Podsyłam filmik z dzisiaj z mojej kamery. Dzięki wszystkim filmikom, które wrzucają Bielskie Drogi oraz Polskie Drogi, prawdopodobnie ktoś dzisiaj przeżył. Zbliżając się do autobusu, który zasłaniał pasy od razu przed oczami zobaczyłem kilka filmów z ostatnich 2 lat i instynktownie wcisnąłem hamulec przed przejściem zakładając, że ktoś może wyskoczyć. I wiele się nie pomyliłem..."

Współpraca z Michałem Nowotyńskim, który prowadzi kanał Polskie Drogi zaczęła się jeszcze zanim powstały Bielskie Drogi. Choć jeszcze nie było okazji się spotkać osobiście, to przez te lata mamy okazję rozmawiać niemal codziennie i owocnie wymieniać się ciekawymi materiałami czy informacjami. Cieszymy się, że i Wam taka współpraca się podoba.

Bielskie Drogi & Polskie Drogi - edukujemy


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.