bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 4 stycznia 2018
  • wyświetleń: 8184

[WIDEO i ZDJĘCIA] Nowy bat na piratów drogowych w rękach bielskiej drogówki!

Dziś na ul. Partyzantów policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Bielsku-Białej, zaprezentowali mediom najnowszy sprzęt, który trafił w ich ręce.Autor filmu: Bielskie Drogi

Fotolaser LTI 20/20 TruCAM to najbardziej zaawansowane, kompaktowe urządzenie, łączące w sobie funkcje wideokamery i lasera, jakie kiedykolwiek zostało zaprojektowane. TruCAM nie tylko dokonuje pomiarów prędkości, ale również rejestrujeinne wykroczenia na drodze. Połączenie wysoce precyzyjnej technologii detekcji prędkości LTI oraz rejestracji wideo i zdjęć w kolorze sprawia, że TruCAM staje się rewolucyjnym rozwiązaniem na rynku urządzeń służących poprawie bezpieczeństwa na drodze.

Więcej informacji i specyfikacja nowego radaru na stronie Anuluj-Mandat.pl

[WIDEO i ZDJĘCIA] Nowy bat na piratów drogowych w rękach bielskiej drogówki · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.