bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 17 stycznia 2018
  • wyświetleń: 12398

[WIDEO] Makabra na DK-1 w Goczałkowicach-Zdrój

W poniedziałek przed południem na drodze krajowej nr 1 na wysokości skrzyżowania z ulicą Spokojną w Goczałkowicach (przy granicy z Pszczyną) doszło do wypadku z udziałem trzech dostawczych samochodów. Dwie osoby zostały ranne. W środę wieczorem do sieci trafił film. Widać na nim co dokładnie się wydarzyło.Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, w jednym z samochodów marki Peugeot doszło do awarii i kierowca zadecydował, by zjechać na pobocze drogi. Wtedy w ten pojazd uderzył kolejny samochód dostawczy (również Peugeot), uszkadzając lusterko. Gdy obaj kierowcy wyszli z samochodów zobaczyć skutki kolizji, wówczas najechał na nich trzeci samochód.

Dwie osoby zostały ranne. To kierowca drugiego Peugeota oraz osoba jadąca Fiatem Ducato.

Makabra na DK-1 w Goczałkowicach-Zdrój · fot. Maciek / Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.