bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 20 stycznia 2018
  • wyświetleń: 19533

[WIDEO] Walka o życie na przejściu!Autor filmu: Dorota

W czwartek przed godziną 7:00 informowaliśmy na Facebooku i Twitterze o kolizji na ul. Wyzwolenia w Bielsku-Białej. Wczoraj na naszą skrzynkę trafił film od uczestniczki tego zdarzenia. Trzeba przyznać, że było groźnie.

Warto tutaj zwrócić uwagę na postawę pieszego, który dokładnie obserwuje całą sytuację podczas przekraczania jezdni. To uratowało go przed potrąceniem. Gdyby wszyscy brali z niego przykład, to temat potrąceń prawdopodobnie przeszedłby do historii. Niestety tacy ludzie to wyjątki.Walka o życie na przejściu · fot. czytelnik Tomek


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.