bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Wideo

  • 23 stycznia 2018
  • wyświetleń: 9471

[WIDEO] Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu Czerwonej z Niepodległości

Wczoraj po godzinie 12.00 na skrzyżowaniu ulicy Czerwonej z ulicą Niepodległości doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych.

ReklamaBielscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj po godzinie 12.00 na skrzyżowaniu ulic Czerwonej i Niepodległości. Do kolizji osobowego Forda z Renaultem doszło w chwili, gdy 64-letni kierowca Forda skręcał w lewo z ulicy Niepodległości w ulice Czerwoną. Do szpitala trafiła pasażerka Forda Focusa.

Obaj kierowcy twierdzą, że wjechali na skrzyżowanie na zielonym świetle. Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt z bielską policją - nr alarmowe 997 lub 112.

Na naszą skrzynkę trafił film, na którym widać moment kolizji. Być może uda się dzięki niemu ustalić kto zawinił.

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu Czerwonej z Niepodległości · fot. bielsko.info


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.