bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Wideo

  • 2 lutego 2018
  • wyświetleń: 9055

[WIDEO, ZDJĘCIA] Pieszy wszedł prosto pod samochód. Trafił do szpitala

Do bardzo groźnego potrącenia doszło około godziny 13:00 na ulicy Leszczyńskiej w Bielsku-Białej. Starszy mężczyzna zatoczył się z chodnika wprost pod nadjeżdżający samochód. Moment zdarzenia zarejestrowała kamera samochodowa umieszczona w samochodzie świadka.

ReklamaAutor filmu: czytelnik Jakub

Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, 78-letni mężczyzna idący chodnikiem najprawdopodobniej utracił równowagę. Pieszy zatoczył się na jezdnię, gdzie został potrącony przez kierującą Citroenem C3.

Na miejscu potrącenia błyskawicznie pojawili się strażacy, którzy mieli na miejsce zdarzenia kilkanaście metrów. Zespół pogotowia ratunkowego zabrał rannego mężczyznę do szpitala z podejrzeniem poważnych urazów. Nieoficjalnie wiadomo, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wstępnie wiadomo, że kierująca i pieszy byli trzeźwi.

Policjanci z bielskiej drogówki prowadzą czynności pod kątem wypadku drogowego i ustalają wszystkie okoliczności potrącenia. Dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu szczegółowych obrażeń poszkodowanego. W czasie działań ratowniczych na miejscu zdarzenia, droga była zablokowana przez około pół godziny. Później wprowadzono ruch wahadłowy.

[WIDEO, ZDJĘCIA] Pieszy wszedł prosto pod samochód · fot. czytelnik Piotrek / materiały własne www.bielskiedrogi.pl


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.