bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Wideo

  • 7 lutego 2018
  • wyświetleń: 18087

[WIDEO] Pijacka szarża po ulicach miasta

ReklamaAutor filmu: Tomek

Na naszą skrzynkę trafił film z wczorajszej kolizji pijanego kierowcy na ul. Lwowskiej. Okazuje się, że do pierwszego zdarzenia doszło na ul. Stojałowskiego w rejonie skrzyżowania z Broniewskiego. Kierowca Renault Laguny był tak pijany, że jechał pod prąd i otarł się o stojące BMW. Uczestnicy kolizji umówili się, że zjadą na pobliską stację benzynową. Będąc już na ul. Lwowskiej, kierowca Renault doprowadził do kolejnej kolizji, tym razem z Audi A3 świadka poprzedniego zdarzenia.

Pijany kierowca po kolizji chciał uciekać. Dalszą jazdę udaremnili pozostali kierowcy. 36-latek został przekazany w ręce wezwanych na miejsce zdarzenia funkcjonariuszy. Przez ponad godzinę ruch na ul. Lwowskiej w stronę Hałcnowa był mocno utrudniony.

Pijacka szarża po ulicach miasta


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.