bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 16 lutego 2018
  • wyświetleń: 25748

[WIDEO, ZDJĘCIA] Cud, że wszyscy żyją!

Wczoraj w Wieprzu (pow. żywiecki) doszło do niebezpiecznego zdarzenia, w którym brały udział dwa samochody oraz pociąg. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Pociągiem podróżowało ponad 60 osób. Pośpiech i nadmierna prędkość w połączeniu ze złymi warunkami pogodowymi mogą być przyczyną tragedii.Autor filmu: KPP Żywiec

Wczoraj, około 6.40, dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym do którego doszło w Wieprzu. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z żywieckiej drogówki. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem transitem - 22-letni mieszkaniec Żywca, w trakcie wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem kia, a następnie wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo które przewróciło się na trakcję elektryczną PKP. Przejeżdżający w tym momencie pociąg relacji Zwardoń – Żywiec, uderzył w to drzewo uszkadzając pantograf. Pociągiem podróżowało ponad 60 osób. Na szczęście nikomu nic się nie stało i pasażerowie mogli przesiąść się do komunikacji zastępczej. Kierowca oraz pasażerka samochodu kia z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Ich obrażenia również okazały się niegroźne. Policjanci za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego zatrzymali 22-latkowi prawo jazdy.

Żywieccy policjanci dziękują kierującemu samochodem Kia za udostępnienie i możliwość publikacji nagrania. Niech to wyglądające groźnie zdarzenie będzie przestrogą dla wszystkich którzy śpieszą się na drodze!

[WIDEO, ZDJĘCIA] Cud, że wszyscy żyją · fot. KPP Żywiec, OSP Wieprz


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.