bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 1 marca 2018
  • wyświetleń: 12750

[WIDEO, ZDJĘCIA] Zderzenie trzech osobówek na skrzyżowaniu Grażyńskiego z Trakcyjną

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dziś kilkanaście minut po godzinie 14:00 na skrzyżowaniu Grażyńskiego z Trakcyjną w Bielsku-Białej. Na szczęście nikomu nic się nie stało.Podczas realizacji zdjęć uzyskaliśmy od jednego z uczestników kraksy nagranie z kamery samochodowej. Okoliczności w jakich doszło do "spotkania" trzech aut są jasne. Sprawca zdarzenia, czyli kierowca Forda, został ukarany mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę, ponieważ rozbite BMW nie mogło zjechać o własnych siłach ze skrzyżowania. Niezbędna była interwencja pomocy drogowej. W tym czasie ruchem w rejonie skrzyżowania kierowali policjanci.

[WIDEO, ZDJĘCIA] Zderzenie trzech osobówek na skrzyżowaniu Grażyńskiego z Trakcyjną · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.