bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 5 marca 2018
  • wyświetleń: 15281

[WIDEO] Zderzenie pięciu samochodów w centrumDziś informowaliśmy o dwóch zdarzeniach z udziałem siedmiu samochodów centrum Bielska-Białej przy ul. 3-go Maja. Na naszą skrzynkę trafił film nakręcony przesz poszkodowanego w pierwszym zdarzeniu kierowcę Subaru Imprezy, który oczekiwał na skręt w lewo w ulicę Wałową. Sprawcą zdarzenia według naszych ustaleń był kierowca dostawczego KIA, który nieprawidłowo zmieniał pas ruchu.

Nasza ustalenia potwierdziła chwilę przed godziną 20:00 podnisp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym. Patrząc na nagranie, aż trudno uwierzyć w to, że nikomu kompletnie nic się nie stało. Efekty tej nieudanej zmiany pasa ruchu można zobaczyć w artykule, który szczegółowo opisuje to co działo się dziś w centrum miasta - kliknij tutaj.

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.

Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTube Bielskie Drogi.

Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresem bielskiedrogi@gmail.com

Zderzenie pięciu samochodów w centrum


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.