bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 6 marca 2018
  • wyświetleń: 6455

[WIDEO] Kolizja na ul. Żywieckiej

Wczoraj popołudniu na ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej doszło do kolizji. Kierowca Fiata Ducato nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego Forda Fiesty i najechał na jego tył. Nikomu nic się nie stało. Uczestnicy kolizji zjechali na pobliski parking, by nie tamować ruchu. Patrol drogówki ukarał sprawcę mandatem karnym. W nocy na naszą skrzynkę trafił film z dwóch kamer zamontowanych wewnątrz Forda.Autor filmu: Tomek

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.

Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTube Bielskie Drogi.

Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresem bielskiedrogi@gmail.com lub przez prywatną wiadomość na Facebooku.

Kolizja na ul


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.