bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 20 marca 2018
  • wyświetleń: 1040

[WIDEO] Wymuszenie przez autobus Bielsko-BiałaAutor filmu: Łukasz

Z informacji przekazanej przez autora nagrania: "Widząc z daleka próbujący włączyć się do ruchu autobus zmieniłem pas na lewy i skupiłem się na tym, co jest przede mną na moim pasie - to czarne Mondeo przejeżdżało na styk, ale nie przypuszczałem, że za nim wjedzie jeszcze autobus i będzie się tak strasznie wlókł, bo Mondeo się ślimaczyło. Dopiero na filmie zobaczyłem, że autobus miejski na prawym pasie ich puszczał, ale jak można wjeżdżać na skrzyżowanie na pałę bez upewnienia się, że na drugim pasie kierowcy też ich puszczają?

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.