bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 8 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 40232

[WIDEO] Jedziesz sobie spokojnie, aż tu nagle...

Pamiętacie wyczyny kierowcy BMW, który "przycwaniakował" na Piastowskiej i ominął prawidłowo stojące samochody pasem do lewoskrętu? Film można było zobaczyć tutaj, a komentatorzy o mały włos się nie pozabijali. Tyle samo obrońców, co tych, którzy potępiają takie zachowania.Autor filmu: Marcin

Okazuje się, że kierowca tego pojazdu ewidentnie lubi być bohaterem filmików i za nic ma przepisy ruchu drogowego. O ile na Piastowskiej manewr nie stwarzał rażącego niebezpieczeństwa w ruchu drogowym, o tyle na innych nagraniach widać zupełnie co innego. Ten kierowca już kiedyś pojawił się na jednym z nagrań w Czechowicach-Dziedzicach, a dziś trafił do nas film z trasy S-1 w Bielsku-Białej.

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTube Bielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Jedziesz sobie spokojnie, aż tu nagle


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.