bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 16 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 3596

[WIDEO] Trzy promile i za kółko! Cieszyńscy policjanci zatrzymali pijaną kobietę

Na naszą skrzynkę trafił film nagrany wczoraj popołudniu, na rondzie u zbiegu ulicy Stawowej, Katowickiej, Liburnia i Korfantego. Widać na nim dwa radiowozy, które częściowo blokują ruch w rejonie ronda. Czytelnik zastanawiał się, co się tam wydarzyło. Postanowiliśmy sprawdzić ten temat.Autor filmu: Andrzej

Doszło tam do zatrzymania 28-latki, która prowadziła Renault Clio. Kobieta była kompletnie pijana. Wynik badania trzeźwości to prawie trzy promile - informację potwierdził nam mł. asp. Krzysztof Pawlik z KPP w Cieszynie.

Jeśli chcecie się z nami podzielić tym co dzieje się na drogach powiatu cieszyńskiego, zachęcamy do kontaktu przez prywatną wiadomość na stronie Cieszyn i okolice - informacje drogowe. Można się również kontaktować poprzez adres bielskiedrogi@gmail.com lub przez SMS/MMS pod nr 518-176-078. W nagłych i pilnych przypadkach można dzwonić pod podany numer telefonu. Prosimy jednak żeby połączenia telefoniczne tyczyły się tylko ważnych utrudnień i zdarzeń.

Trzy promile i za kółko


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.