bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 11 maja 2018
  • wyświetleń: 1917

[WIDEO, ZDJĘCIA] Potrącenie 16-letniego rowerzysty w Chybiu. Interweniował śmigłowiec LPRAutor filmu: Vifi

Do zdarzenia doszło w czwartek, 10 maja około godziny 17:00 w Chybiu na rogu Wyzwolenia z Mickiewicza. 16-letni rowerzysta został potrącony przez Volkswagena Golfa, którym kierował 32-letni mężczyzna. Stan potrąconego był poważny. Została mu udzielona niezbędna pomoc medyczna. Ze względu na ciężki stan chłopca, zadecydowano o zadysponowaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowe. Nastolatek drogą powietrzną trafił do szpitala w Katowicach.

Policjanci z cieszyńskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności tego wypadku drogowego. Jak w piątek przed południem informował nas mł. asp. Krzysztof Pawlik z cieszyńskiej policji, na tę chwilę nie wiadomo kto ponosi winę za zdarzenie. W czasie działań służb przez ponad dwie godziny, skrzyżowanie Wyzwolenia z Mickiewicza w Chybiu, było zablokowane.

[WIDEO, ZDJĘCIA] Potrącenie 16-letniego rowerzysty w Chybiu
fot. Mr Szakal


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.