bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 6 czerwca 2018
  • wyświetleń: 6718

[WIDEO] Pirat drogowy, Bielsko-Biała, ul. Cieszyńska

Komentarz autora nagrania: [i]Jako drugi pojazd przede mną jechała ciężarówka, która najwyraźniej była mocno wyładowana, gdyż powoli się rozkręcała. Kierowcy jadącemu gdzieś za mną widocznie bardzo się spieszyło, gdyż zdecydował się wyprzedzić całą kolumnę samochodów z ciężarówką na czele - przez podwójną ciągłą, pod prąd, przez pasy, przez skrzyżowanie z ul. Saperów. Zdarzenie miało miejsce na Cieszyńskiej tuż za rondem Niemena w kierunku Cieszyna.Filmik został już przekazany policji.[/i]

ReklamaZapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTube Bielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Pirat drogowy, Bielsko-Biała, ul


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.