bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 6 czerwca 2018
  • wyświetleń: 868

[WIDEO] Kierowca dostawczego Forda z impetem wjeżdża na przejście dla pieszych

Komentarz autora:[i]Przejście dla pieszych przy rondzie na PCK/Sempołowskiej - debil w dostawczaku ma w dupie stojące przed przejściem samochody, pieszego, który jest już w połowie przejścia oraz rowerzystę przejeżdżającego przez przejazd dla rowerów (z lewej) i ledwo wyhamowuje w ostatniej chwili. Trąbiłem, żeby ostrzec pieszych, bo widziałem durnia w lusterku...[/i]Autor filmu: Tomek

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTube Bielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Kierowca dostawczego Forda z impetem wjeżdża na przejście dla pieszych


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.