bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 7 czerwca 2018
  • wyświetleń: 3889

[WIDEO] Niebezpieczna sytuacja na łączniku S-52 z al. Andersa w Bielsku-Białej

Kilka dni temu na naszą skrzynkę trafił film zarejestrowany przez kierowcę, który chciał przestrzec innych przed niebezpieczną sytuacją na łączniku S-52 i al. Andersa w Bielsku-Białej. W tym miejscu często dochodziło do kolizji. W ubiegłym roku zmieniono organizację ruchu, o czym szczegółowo pisaliśmy tutaj.Autor filmu: Marek

Niestety nie wszyscy przyzwyczaili się do nowej sytuacji. O co chodzi? Jadąc od strony Mazańcowic na wprost można poruszać się tylko z lewego pasa ruchu. Prawy służy tylko do wjazdu na drogę ekspresową w stronę Katowic i Żywca. Część kierowców nadal jeździ na pamięć i dochodzi do niebezpiecznych sytuacji, które niejednokrotnie kończyły się kolizją. Jak to wygląda z perspektywy kierowcy, który jedzie na wprost, można zobaczyć na tym filmie. Warto zwracać uwagę na znaki i pamiętać o nowej organizacji ruchu.

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTube Bielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Niebezpieczna sytuacja na łączniku S-52 z al


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.