bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 8 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2747

[ZDJĘCIA, WIDEO] "Łańcuch Bezpieczeństwa" na bielskich drogach. Sukces profilaktycznej akcji. Udało się zatrzymać p

W piątek, 8 czerwca punktualnie o godzinie 11:00 wystartowała profilaktyczna akcja "Łańcuch Bezpieczeństwa", która ma na celu propagowanie bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym. Akcja pokazująca, że nie ma społecznego przyzwolenia dla kierowców poruszających się pod wpływem alkoholu i innych substancji psychoaktywnych. Prowizoryczny łańcuch utworzony przez uczniów, ma tutaj charakter symboliczny.

ReklamaAutor filmu: Bielskie Drogi

Policjanci z bielskiej drogówki kontrolowali trzeźwość kierowców poruszających się ulicą Piastowską. W tym samym czasie uczniowie bielskich szkół średnich rozdawali kierowcom ulotki z materiałami profilaktycznymi.

Już po piętnastu minutach akcji zatrzymano kierowcę Renault Clio, który znajdował się pod wpływem alkoholu. Wynik badania trzeźwości to 0,71mg/L czyli około półtora promila. Policjanci nie mogli zatrzymać 55-latkowi prawo jazdy, ponieważ zostały mu zatrzymane wcześniej z tego samego powodu. Co ciekawe w tej sytuacji, pasażer Renault był trzeźwy i posiadał stosowne uprawnienia do prowadzenia pojazdów.

[ZDJĘCIA, WIDEO] "Łańcuch Bezpieczeństwa" na bielskich drogach · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.