bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 26 czerwca 2018
  • wyświetleń: 5705

[WIDEO] Pies mądrzejszy niż nie jeden człowiek

Warto brać przykład z tego kolegi, który bacznie obserwuje sytuację drogową nim wejdzie na przejście dla pieszych. Ślepa wiara w rzekome pierwszeństwo w tego typu sytuacjach, często kończy się tragicznie. Musimy pamiętać, że kierowca nie zatrzyma samochodu w miejscu. Mądry ten piesio. Mądrzejszy niż nie jeden człowiek!

ReklamaAutor filmu: Marek

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Pies mądrzejszy niż nie jeden człowiek


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.