bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 13 lipca 2018
  • wyświetleń: 6957

[WIDEO] O krok od tragedii na skrzyżowaniu w Golasowicach

Zdarzenie miało miejsce w środę, 11 lipca około godziny 9:00 na granicy Golasowic i Jarząbkowic w powiecie pszczyńskim. Przed maskę samochodu Magdy wjechał inny samochód. Jego kierowca najprawdopodobniej zignorował znak STOP, który jest ustawiony przed skrzyżowaniem. Widoczność w tym miejscu ogranicza uprawa kukurydzy i autorka nagrania nie miała możliwości wcześniejszej reakcji - "wszystko działo się w ułamku sekundy". Magda był w szoku, co doskonale słychać na nagraniu. Do zderzenia brakowało dosłownie kilku centymetrów. Gdyby do niego doszło, niewątpliwie ta sytuacja zakończyłaby się tragicznie.Autor filmu: Magda

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

O krok od tragedii na skrzyżowaniu w Golasowicach


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.