bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 15 lipca 2018
  • wyświetleń: 1286

[WIDEO, ZDJĘCIA] Blisko 100-letnie samochody na Placu Ratuszowym

41. Międzynarodowy Beskidzki Rajd Pojazdów Zabytkowych, jednocześnie IV runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych odbywa się w dniach 11-15 lipca. Baza mieści się w Jaworzu.Autor filmu: Andrzej Grynpeter / bielsko.info

Impreza ponownie uzyskała akceptację FIVA (Międzynarodowej Federacji Pojazdów Zabytkowych) i została ujęta w Międzynarodowym Kalendarzu Rajdów. W wydarzeniu udział bierze ponad siedemdziesiąt załóg z Niemiec, Austrii, Czech, Słowacji, Litwy, Ukrainy, Białorusi oraz z całej Polski.

Jak co roku nie zabrakło wielu unikatowych samochodów, wśród nich między innymi Peerlees z 1925 r., Citroen B14 z 1926 r., Ford A z 1930 r., Buick z 1927 r., Hudson z 1928 r., Mercedes 230 z 1938 r., DKW FA z 1931r., a także Triumphy, Mercedesy, Fordy Mustangi, Porsche i wiele innych pięknych samochodów.

[WIDEO, ZDJĘCIA] Blisko 100-letnie samochody na Placu Ratuszowym · fot. Andrzej Grynpeter / bielskiedrogi.pl


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.