bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 20 lipca 2018
  • wyświetleń: 11195

[ZDJĘCIA] Pijany ojciec, pijany syn i nocne dachowanie w Ligocie

Alkohol i nadmierna prędkość mogły doprowadzić do tragedii. Aż dwóch nietrzeźwych kierujących „za jednym razem” zatrzymali minionej nocy policjanci z wydziału ruchu drogowego bielskiej komendy. Najpierw zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu bielskiego, który utracił panowanie nad pojazdem i wydachował, a chwilę później jego 51-letniego ojca, który przyjechał pomóc synowi.Autor filmu: czytelnik Mariusz

Do zdarzenia doszło w Ligocie koło Czechowic-Dziedzic. Było już po północy, gdy dyżurny miejskiej komendy odebrał zgłoszenie o dachowaniu pojazdu. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol drogówki, który potwierdził, że 30-letni mieszkaniec powiatu bielskiego jest nietrzeźwy. We krwi miał ponad dwa promile alkoholu. Jadąc samochodem osobowym marki BMW, nie dostosował prędkości do trudnych warunków drogowych spowodowanych opadami deszczu i utracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi, uderzył w murowane ogrodzenie pobliskiej posesji i wydachował pojazd. Na szczęście 30-latek podróżował bez pasażerów, a w zdarzeniu, chociaż było bardzo groźne nikt nie ucierpiał.

Po chwili na miejsce przyjechał jego ojciec, aby pomóc swojemu nietrzeźwemu synowi. Jak się okazało on również przyjechał pojazdem mając blisko dwa promile alkoholu we krwi. Obydwaj nietrzeźwi kierujący to obywatele Ukrainy, mieszkańcy powiatu bielskiego. Ojciec i syn na miejscu stracili prawa jazdy, które zostały im zatrzymane przez stróżów prawa. O ich dalszym losie zadecyduje teraz prokurator.

Pijany ojciec, pijany syn i nocne dachowanie w Ligocie · fot. czytelnik Mariusz


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.