bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 24 lipca 2018
  • wyświetleń: 6306

[ZDJĘCIA] Poranny wypadek motocyklisty na S-1 w Bielsku-Białej

Do zdarzenia doszło kwadrans przed godziną 6:00 na trasie S-1 w Bielsku-Białej. Na ostrym zakręcie w stronę Cieszyna motocyklista uderzył w bariery energochłonne. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.Autor filmu: Suchy

Przyczyna zdarzenia była wbrew pozorom prosta do ustalenia. Mężczyzna zapytany co się stało, odparł z rozbrajającą szczerością - "zapier**lałem". 29-letni mieszkaniec powiatu bielskiego doskonale zna zakręt. Jak co dzień jechał do pracy w bielskich Komorowicach. Pokonując łuk ze zbyt dużą prędkością, utracił w końcowej fazie zakrętu panowanie nad swoją Hondą i uderzył w bariery energochłonne. Motocykl sunął jeszcze po asfalcie kilkadziesiąt metrów.

W wyniku zdarzenia, motocyklista doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Już w początkowej fazie pracy policjantów z bielskiej drogówki było wiadomo, że zdarzenie ma charakter wypadku drogowego. Niezbędne było sporządzenie odpowiedniej dokumentacji fotograficznej i odpowiednich pomiarów. W czasie czynności służb przez ponad godzinę ruch obywał się tylko lewym pasem. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. W szczytowej fazie korek kończył się w rejonie węzła z ulicą Krakowską.

Poranny wypadek motocyklisty na S-1 w Bielsku-Białej · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.