bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 24 lipca 2018
  • wyświetleń: 9849

[ZDJĘCIA] Niesamowity samochód na bielskich drogach

W poniedziałek na bielskich drogach można było spotkać unikatowy samochód - McLaren 570 GT. Sportowe auto warte prawie milion złotych, napędza doładowana jednostka V8 o mocy 570 KM, która rozpędza tego grand tourera do 100 km/h w 3,4 sekundy i kończy przyspieszanie na prędkości 328 km/h. O nietypowym pojeździe poinformowała nas w poniedziałek czytelniczka. Samochód pojawił się u nas nieprzypadkowo.Autor filmu: Top Gear

W ramach uznania, za wkład pracowników TI Wapienica w projekt oraz produkcję systemu paliwowego do najnowszego modelu McLaren Senna, producent postanowił zaprezentować jeden ze swoich modeli pracownikom zakładu. W poniedziałek odbywały się jazdy demonstracyjne modelem McLaren 570 GT.

TI Automotive, firma z branży motoryzacyjnej, jest wiodącym światowym producentem systemów paliwowych. Dzięki prawie 100-letniemu doświadczeniu TI Automotive dostarcza systemy paliwowe do wszystkich światowych producentów samochodów. Firma posiada pięć zakładów produkcyjnych w Polsce. Jednym z nich jest zakład zlokalizowany w Bielsku-Białej. TI Wapienica przy ul. 1 Dywizji Pancernej (strefa przemysłowa Wapienica) jest producentem zaawansowanych systemów paliwowych.

Niesamowity samochód na bielskich drogach · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.