bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 28 lipca 2018
  • wyświetleń: 5932

[WIDEO] Kolizja i ucieczka z miejsca zdarzenia. Sprawca sfotografowany przez fotoradar, zgubił tablicę rejestracyjn

O tym jak ważne jest posiadanie kamery samochodowej, wie każdy świadomy kierowca. Czarna skrzynka może zaoszczędzić nam sporych kłopotów w niejasnej sytuacji podczas kolizji. Może również zarejestrować numery rejestracyjne sprawcy zdarzenia, który postanowił uciec.Autor filmu: Łukasz

Tak było wczoraj późnym wieczorem na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach. Kierowca samochodu osobowego marki najprawdopodobniej Mercedes, jechał ze zbyt dużą prędkością. Fotoradar ustawiony na nitce w stronę Katowic tuż przed skrzyżowaniem z ulicą Legionów wykonał pomiar i zdjęcie. Kierowca jechał tak szybko, że nie był w stanie wyhamować przed pojazdami oczekującymi na możliwość kontynuacji jazdy. Po uderzeniu w Fiata, który dobił do kolejnego pojazdu, sprawca uciekł w stronę centrum Czechowic-Dziedzic. Wszystko działo się tak szybko, że uczestnicy w ogóle nie zorientowali się co tak właściwie się wydarzyło. Z pomocą przyszedł świadek, który udostępnił swoje nagranie. Jego kamera choć wątpliwej jakości, nagrała całą sytuację i numery rejestracyjne sprawcy.

Na miejsce został wezwany patrol policji. W toku czynności funkcjonariusze ujawnili tablicę rejestracyjną wbitą w tylny pas Fiata Seicento. Trwają dalsze czynności w sprawie, ale w tej sytuacji dotarcie do sprawcy i udowodnienie mu win, będzie o wiele prostsze. "Oglądam Polskie Drogi i bez kamery nie ruszam nawet po bułki do sklepu" - skwitował całą sytuację świadek kolizji.

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Kolizja i ucieczka z miejsca zdarzenia


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.