bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 2 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 4826

[WIDEO] Walka o przejście przez pasy

Prawo o ruchu drogowym nieAutor filmu: Łukasz

pozostawiazłudzeń- "Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejścia dla pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu". Na czym polega to szczególna ostrożność? - W skrócie na zmniejszeniu prędkości. bacznym obserwowaniu drogi i jej najbliższego otoczenia. Jak widać na przesłanych do nas w ostatnim czasie nagraniach, nadal jest z tym duży problem. Omijaniesamochodu, który zatrzymał się przed przejściem by ustąpić pierwszeństwa pieszemu, to poważne wykroczenie i przyczyna wielu bardzo groźnych wypadków. Za podobne wykroczenia można nie tylko otrzymać wysoki mandat. W uzasadnionych przypadkach policjant ma prawo zatrzymać kierowcy prawo jazdy. Pamiętajmy o tym podróżując samochodem. Szanujmy się wzajemnie - piesi kierowców, kierowcy pieszych. Tak będzie bezpieczniej. Zarejestrowana sytuacja miała miejsce w Bielsku-Białej przy ulicy Bystrzańskiej.

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.Walka o przejście przez pasy


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.