bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 20 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 5643

[WIDEO] "Przypomnijmy rowerzystom gdzie ich miejsce"

Z takim apelem zwrócił się do nas czytelnik, który prosi o interwencję. Do apelu został dołączony film.Autor filmu: Wojtek

Sezon letni w pełni. Warto przypomnieć rowerzystom, że gdy mają możliwość korzystać ze ścieżki rowerowej, to powinni to uczynić. Ścieżek u nas jak na lekarstwo, ale jednak są - jak widać na przesłanym filmie, niektórzy rowerzyści z uporem maniaka wolą ryzykować swoje życie i poruszać się tam, gdzie nie powinno ich być.

Art 33 PRD mówi: "Kierujący rowerem jest obowiązany korzystać z drogi dla rowerów lub pasa ruchu dla rowerów, jeśli są one wyznaczone dla kierunku, w którym się porusza lub zamierza skręcić. Kierujący rowerem, korzystając z drogi dla rowerów i pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustępować miejsca pieszym".

[i]Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.[/i]

"Przypomnijmy rowerzystom gdzie ich miejsce"


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.