bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 28 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 6667

[FOTO, WIDEO] Groźna kraksa na al. Andersa. Sprawca zdarzenia trafił do szpitala,

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 27 sierpnia około godziny 9:00 na rogu al. Andersa i Sosnkowskiego w Bielsku-Białej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.Do zderzenia doprowadził kierowca Fiata Pandy, który jadąc al. Andersa od strony tuneli w stronę os. Złote Łany, nie zauważył czerwonego światła i wjechał z pełną prędkością na skrzyżowanie. Doprowadził tym samym do zderzenia z Toyotą Corollą Verso. Kierująca tym tym pojazdem wyjeżdżała z ulicy Sosnkowskiego i zamierzała jechać na wprost w stronę ulicy Doliny Miętusiej.

Uczestnikom została udzielona pomoc medyczna. Podjęto decyzję o hospitalizacji mężczyzny, który kierował Fiatem Pandą. Strażacy zneutralizowali spory wyciek płynów eksploatacyjnych. W czasie czynności służb przez około 40 minut al. Andersa była częściowo zablokowana. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

W szpitalu okazało się, że kierowca Fiata nie odniósł poważnych obrażeń. Policjanci zakończyli kolizję mandatem karnym.

[FOTO, WIDEO] Groźna kraksa na al · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.