bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 5 września 2018
  • wyświetleń: 4818

[WIDEO] Sami sobie korkujemy drogi

Niemalże od samego początku prac remontowych na granicy Kóz i Bielska-Białej otrzymujemy od Was informacje o nieprawidłowym działaniu sygnalizacji świetlnej na zwężeniu. Cześć z Was uważa, że cykl jest zbyt krótki i kierowcy nie są w stanie bezpiecznie opuścić zwężonego odcinka. Kierujący oczekujący przed zwężeniem, którym zapala się zielone światłom muszą oczekiwać na wolną drogę. Z naszych obserwacji wynika, że sygnalizacja działa prawidłowo, a tzw. czas ewakuacji (czerwone światło z dwóch stron) jest wystarczający by opuścić zwężony fragment. Drogę dodatkowo korkują kierowcy, którzy nagminnie przejeżdżają na czerwonym świetle.Autor filmu: Grzegorz

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Sami sobie korkujemy drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.