bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 27 września 2018
  • wyświetleń: 1596

[WIDEO] AVALANCHEs Event 4 - OpenAir Charytatywne Granie. Zebrano prawie 30 tysięcy złotych!

Podczas gdy dla większości z nas dni biegną jeden za drugim zlewając się w nudną codzienność, dla niektórych ten sam czas wypełniony jest nieustającą walką o każdy nowy, cenny dzień. Czas okazuje się być na wagę złota, a ogrom potrzebnych pieniędzy do walki z chorobą - niemalże niemożliwy do zdobycia.Autor filmu: BGR - Bielskia Grupa Rajdowa

Dla takich ludzi połączono siły w walce z chorobą i nie pozwolono by pieniądze stanowiły decyzję o czyimś życiu. 8 września w Międzyrzeczu Dolnym koło Bielska-Białej, na boisku szkolnym odbył się AVALANCHE's EVENT. Była to impreza odbywająca się w plenerze, a cały dochód został przeznaczony na potrzebujących. Podczas tego jednego sobotniego popołudnia, dzięki ludziom dobrego serca udało się zebrać blisko 30 tysięcy złotych.

Najważniejszym punktem imprezy, poza dobrą zabawą, była licytacja rzeczy i usług, z których zebrane pieniądze przeznaczone zostały na walkę z chorobą. Mimo powagi całego przedsięwzięcia, organizatorzy zapewnili żeby nikt nie wrócił do domu bez uśmiechu na twarzy. Na gości czekała dobra muzyka i mnóstwo atrakcji. Jedną z nich była możliwość przejazdu samochodem rajdowym na fotelu pasażera.

W tym roku do Avalanche Event 4 dołączyła również Bielska Grupa Rajdowa. Portal Bielskie Drogi objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Chłopaki w swoich rajdówkach prócz wielkich serc, postanowili pokazać uczestnikom kawałek swojego rajdowego świata. Na specjalnie zorganizowanym odcinku specjalnym, można było poczuć się jak pilot prawdziwej rajdówki. Podczas Eventu można było zobaczyć samochody od środka na stacji serwisowo-pokazowej oraz porozmawiać z zawodnikami.

AVALANCHEs Event 4 - OpenAir Charytatywne Granie · fot. FotoDianaM


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.