bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 12 października 2018
  • 13 października 2018
  • wyświetleń: 2469

[FOTO, WIDEO] Groźna kraksa na rogu Sobieskiego z Mickiewicza w Czechowicach-Dziedzicach

Do zdarzenia doszło w piątek, 12 października około godziny 19:20 w Czechowicach-Dziedzicach na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Mickiewicza. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.Autor filmu: Sebastian

Ratownicy medyczni udzielili pomocy czterem uczestnikom zderzenia. Do szpitala trafiła jedna osoba, ale na szczęście obrażenia okazały się powierzchowne. Zawiniła kierująca Citroenem C1, która jadąc ulicą Sobieskiego nie zastosowała się do znaku STOP i wjechała na skrzyżowanie z pełną prędkością. W tym samym czasie ulicą Mickiewicza poruszał się Opel Astra. Doszło do zderzenia obu pojazdów, a Opel wypadł z drogi taranując barierki i ogrodzenie pobliskiej posesji.

W czasie czynności służb ratunkowych i późniejszych działań funkcjonariuszy drogówki, skrzyżowanie było zablokowane. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

[FOTO, WIDEO] Groźna kraksa na rogu Sobieskiego z Mickiewicza w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.