bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 25 października 2018
  • wyświetleń: 2382

[FOTO, WIDEO] Wart blisko milion złotych samochód ratowniczo-gaśniczy trafił do OSP Rybarzowice

W środę wieczorem odbyło się uroczyste przekazanie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego, który zasili flotę jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybarzowicach koło Bielska-Białej.Pojazd na podwoziu MAN-a z zabudową firmy MT jest wart ponad 900 tysięcy złotych. Na jego pokładzie znajduje się najwyższej klasy sprzęt przeznaczony do zadań związanych z szeroko pojętym ratownictwem. Pojazd będzie służyć nie tylko mieszkańcom okolicznych miejscowości, ale także turystom i podróżnym przejeżdżającym trasą ekspresową S-1 (Bielsko-Biała - Żywiec).

Podobny specjalistyczny samochód na podwoziu Scanii, trafił początkiem października do pobliskiej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczyrku. Tutaj więcej informacji.

[FOTO, WIDEO] Wart blisko milion złotych samochód ratowniczo-gaśniczy trafił do OSP Rybarzowice · fot. Daniel


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.