bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 4 listopada 2018
  • wyświetleń: 3562

[FOTO, WIDEO] Wypadł z drogi, zburzył płot i uszkodził latarnię

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę kilkanaście minut po północy przy ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach. Na rondzie z ulicą Bestwińską samochód osoby wypadł z drogi, uderzył w płot i latarnię. Kierowca jak sam oświadczył znajdował się pod wpływem alkoholu.Interweniowały dwa zastępy straży pożarnej z posterunku zamiejscowego JGR-2 w Czechowicach-Dziedzicach, dwa patrole policji i straż miejska. Ze zgłoszenia wynikało, że kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia, dlatego dyżurny zadysponował wolne patrole będące w okolicy. To zgłoszenie jednak się nie potwierdziło, a młody mężczyzna znajdował się w pobliżu rozbitego samochodu. Od razu przyznał się, że przed wjazdem wypił kilka piw i znajduje się pod wpływem alkoholu. Nic mu się nie stało. Został przewieziony na komisariat celem dokładnego badania alkomatem i złożenia stosownych wyjaśnień.

Strażacy zneutralizowali dość spory wyciek płynów eksploatacyjnych. Siła uderzenia była na tyle duża, że klosz z ulicznej latarni poszybował kilkanaście metrów dalej, omijając w locie pobliską posesję. Uszkodzony samochód został odholowany. Utrudnienia trwały kilkadziesiąt minut.

[FOTO, WIDEO] Wypadł z drogi, zburzył płot i uszkodził latarnię · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.