bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 14 listopada 2018
  • wyświetleń: 4304

[WIDEO] Starszy mężczyzna mknie krajową jedynką pod prąd!

Do tej niebezpiecznej sytuacji doszło dziś około godziny 11:00 na wjeździe do Pszczyny od strony Katowic. Kierowca Volkswagena Golfa jechał kilkaset metrów "pod prąd". Pojazd poruszał się lewym pasem ruchu przeznaczonym dla kierowców jadących w stronę Pszczyny. Na szczęście nie doszło do tragedii.Autor filmu: Katarzyna

Autorka nagrania przekazała informację, że starszy mężczyzna prowadzący ciemny samochód, przejechał w ten sposób kilkaset metrów. Zjechał z drogi na najbliższym skrzyżowaniu.

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Starszy mężczyzna mknie krajową jedynką pod prąd


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.